Gdzie kupić tani hosting dla strony www, jeżeli planujemy postawić stronę na CMS WordPress?

0
1332

Gdy planujemy postawić własną stronę internetową, to potrzebne są dwie rzeczy – domena oraz hosting. Domena ma znaczenie bardziej symboliczne, w kwestii rozpoznawalności dla ewentualnego odwiedzającego, nie ma jednak wpływu na jakość działania strony. Z hostingiem jest już jednak inaczej, gdyż to od jego jakości zależy, jak strona będzie szybko się wczytywała, oraz Ile będzie wynosił współczynnik czasowy jej poprawnego działania w stosunku do ewentualnych przerw w dostępie.

Hosting dla strony internetowej

Teoretycznie, zadanie wykupienia hostingu dla swojej strony wydaje się proste, bowiem usług tego typu jest w naszym kraju całe mnóstwo, jednak niekoniecznie wszystkie z nich są równie dobre. Wykupując hosting trzeba zwrócić uwagę na kilka rzeczy i absolutnie cena nie powinna być decydującym kryterium. Takie podstawowe sprawy, jeżeli chodzi o hosting dla strony www to po pierwsze, możliwa ilość podłączonych domen, po drugie, limit przestrzeni dyskowej, po trzecie, limit transferu miesięcznego, a po czwarte, współczynnik uptime, czyli właśnie średnie wyliczenie tego, jak często lub rzadko zdarzają się ewentualne awarie.

Jak więc widać, podjęcie decyzji na temat tego, gdzie kupić tani hosting dla strony www, wcale nie jest zadaniem łatwym. Ważne jest także to, czy planujemy postawić swoją stronę internetową na CMS WordPress, czy też na jakimś innym systemie. Ważne jest to dlatego, ponieważ niektóre firmy mają hostingi www dedykowane właśnie dla systemu WordPress. Przykładowo, taki hosting wordpress z kru.pl charakteryzuje się tym, że usługa jest specjalnie zoptymalizowana dla strony postawionej na tym CMS i wczytuje się o wiele szybciej z powodu zaawansowanego systemu keszowania danych, dopasowanego właśnie do WordPressa.

Co więcej, taki hosting dla strony na wordpressie w kru.pl zazwyczaj kosztuje nieco mniej, niż hosting dla różnych systemów. Jest to spowodowane tym, że serwer jest dopasowany jedynie do danej konfiguracji, nie zaś do kilku czy kilkunastu różnych. Z racji więc tego, że większość osób stawia dzisiaj strony właśnie na WordPressie, taki dedykowany hosting może być świetnym rozwiązaniem.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here