Piękne opakowania produktowe na perfumy

Piękne opakowania wiodą prym w szczególności w branży produktów dedykowanych kobietom, takich jak np. perfumy. Które z nich wyróżniają się na rynku? Sprawdźmy!

Pakowanie produktów – sztuka sama w sobie

Ktoś kiedyś powiedział, że pakowanie produktów to sztuka. Przeglądając wzory opakowań używanych w branży kobiecych perfum, nie sposób się z tym nie zgodzić! Producenci zniewalają swoje klientki nie tylko kuszącym zapachem, ale i także niezwykłą kolorystyką, luksusowym design oraz praktycznym charakterem pudełek. Jakie rozwiązania w szczególności wyróżniają się na rynku? Oto kilka przykładów pięknych opakowań na perfumy!

#1 GUCCI

GUCCI to marka, której nie sposób nie znać. Włoska firma produkuje nie tylko torebki, ale także gustowne kobiece perfumy, które są pakowane w piękne pudełka. Przykładowo, edycja perfum Bloom zachwyca retro opakowaniem z roślinnymi motywami. Elegancji temu opakowaniu nadaje czarne obramowanie oraz charakterystyczny, będący sam w sobie reklamą, logotyp GUCCI. W podobne, choć nieco mniej vintage’owe pudełka pakowane są perfumy tej samej marki – Flora.

#2 JIMMY CHOO

Woda perfumowana Jimmy Choo to produkt dla kobiet z klasą. Nic więc dziwnego, że perfumy są pakowane w dystyngowane opakowania. Różowe pudełko Jimmy Choo L’eau posiada wiele tłoczeń, a także złocony emblemat z marką, który nadaje mu charakter premium.

#3 Hugo Boss

Jeśli mowa o pięknych pudełkach, nie mogło zabraknąć tutaj klasycznych opakowań Hugo Boss. Spójrzmy np. na Hugo Boss THE SCENT. Czarne kartonowe pudełko, tłoczone symbole i złocony logotyp Hugo Boss to wystarczająco duża zachęta, by zakupić produkt, dla siebie lub w prezencie dla wyjątkowej osoby.

#4 Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent to marka, która wyróżnia się na rynku nie tylko poprzez wyjątkowo estetyczne buteleczki, ale i także opakowania produktowe. Mon Paris np. jest pakowane w czarno-różowe pudełka, opatrzone czarnym logotypem firmy oraz złotymi czcionkami. Design jest nowoczesny, luksusowy i kobiecy!

Jeśli szukasz ciekawego opakowania dla swojej marki, warto skonsultować się z profesjonalnym producentem opakowań. W Polsce w tej branży zdecydowanie wyróżnia się firma Packhelp. Niegdyś startup, dziś prężnie rozwijający się producent, współpracuje z firmami z wielu różnych krajów w całej Europie, produkując także luksusowe opakowania dla wielu branż. Warto sprawdzić ofertę Packhelp, by dowiedzieć się więcej o potencjale opakowań produktowych i tym, jak można je wykorzystać do budowania wizerunku marki!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here