Skonfiguruj wygląd smartfona według swoich preferencji!

Współczesne smartfony są bardzo zbliżone pod względem wyglądu – smukłe, o prostokątnym kształcie, gładkie i lekkie. Różnią się właściwie głównie przekątną ekranu i funkcjami. Mimo wszystko jedną z podstawowych rzeczy, jakie należy zrobić po zakupie smartfona, jest konfiguracja jego wyglądu. Jak tego dokonać i właściwie po co?

Obudowa bliska twoim gustom

Dawniej niektóre modele telefonów komórkowych posiadały wymienne obudowy. Dzięki tym niepozornym kawałkom plastiku można było nadać przeciętnemu modelowi całkiem niesamowite barwy i wzory! Dziś również mamy dostęp do wielu wspaniałych „ubranek” dla swojego smartfona – mają one służyć głównie zabezpieczeniu jego powłoki przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale i ozdabiać urządzenie. Zastanów się nad kupnem kolorowej obudowy lub po prostu zakup model telefonu w takim kolorze, który ci odpowiada – na przykład SM-N960FZPDXEO daje możliwość wyboru koloru lawendowego, niebieskiego lub czarnego. Tak naprawdę kolor twojego smartfona nie powinien być podstawowym kryterium wyboru danego modelu, ale fajnie jest mieć wybór pomiędzy kilkoma z nich!

Konfiguracja ekranu

Przy zakupie nowego smartfona jego ekran jest „z urzędu” ozdobiony firmowymi mazajami, jak w SM-N960FZPDXEO. Możesz jednak wybrać jeden z wielu zaproponowanych przez producenta wygaszaczy ekranu, najbardziej odpowiadający twojemu nastrojowi! Również tapeta twojego telefonu jest całkowicie modyfikowalna. Bardzo często użytkownicy na tapecie mają zdjęcie swojej rodziny lub wykonane przez siebie fotografie przedmiotów, które są im bliskie. To właśnie kolorowa, osobista tapeta, widoczna dopiero po odblokowaniu dostępu, jest tym, co w pełni identyfikuje użytkownika telefonu!

Ustawienia szczegółowe

Nie tylko kolory i tapety mają znaczenie dla komfortu użytkowania telefonu i jego ogólnego wyglądu. Bardzo ważne są też szczegółowe ustawienia w SM-N960FZPDXEO, które czynią smartfon jeszcze bardziej spersonalizowanym. Na przykład każda osoba z książki telefonicznej może mieć przypisane do siebie zdjęcie. Dzięki temu, gdy zadzwoni, będzie się wyświetlała nie tylko jej nazwa, ale również fotografia! Wśród ustawień szczegółowych swojego telefonu warto też zwrócić uwagę na rozmiar czcionki. Krótkowidze z pewnością docenią możliwość ustawienia większej czcionki ekranu! Warto ustawić taki rozmiar, który umożliwi dogodniejsze korzystanie z funkcji telefonu, bez wytężania wzroku. Dobrze jest też ustawić wygodny dla siebie kolor tła lub inne detale, takie jak kafelki na ekranie początkowym. Wszystko to ma służyć przede wszystkim wygodzie korzystania ze smartfona, ale również dodawać mu wizualnie spójnego charakteru.

Kolorowe drobiazgi

Są też fajne gadżety, które bardzo urozmaicają wygląd smartfona. To wszelkie smycze, breloczki czy naklejki, które wyróżniają go z tłumu. Nasz smartfon to przedmiot, bez którego nie przemieszczamy się nawet z pokoju do pokoju we własnym domu. Chcemy więc, aby był jak najbardziej zintegrowany z nami i naszym nastrojem. Możliwości smartfonów w kwestii wyglądu są na tyle duże, że każdego dnia możemy zmieniać jego obudowę czy kolor tapety, zgodnie z naszym nastrojem czy preferencjami. Niektóre osoby lubią kolorowe etui na telefon – to także fajny sposób na zintegrowanie swojego smartfona z własną osobowością!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here