Wyjątkowe perfumy dla panów

Obecnie w mężczyźni coraz chętnie używają perfum, dlatego w drogeriach i perfumeriach mogą znaleźć bardzo wiele klasycznych linii męskich zapachów które z pewnością zadowolą niejedno powonienie.

Oczywiście w przypadku perfum męskich będziemy zauważali nuty bardziej ostre, są to nuty drzewne, sandałowe, korzenne, z pewnością znajdziemy także piżmo, Warto zwrócić uwagę, iż perfumy męskie będą charakteryzowały się mniejszą ilością nut kwiatowych czy też nut cytrusowych, oczywiście wyjątkiem mogą być perfumy, które stosujemy w lecie czy też wiosną.

Jak wybrać najlepsze perfumy?

Wielu mężczyzn, którzy do tej pory nie używali perfum, poszukują interesujących zapachów. Warto zwrócić uwagę, iż zapach możemy określić dopiero wtedy, kiedy rozpylimy perfumy na naszej skórze. Perfumy wraz z naszym zapachem utworzą kompozycję, która będzie realnym zapachem, jaki będziemy na sobie nosić. Oczywiście powinniśmy zwrócić uwagę, iż perfumy dość długo utrzymują się na naszej skórze, parują przez cały dzień. Możemy także wybrać wodę toaletową czy wodę perfumowaną, które posiadają mniejszą zawartość substancji, wydzielają zapach mniej intensywny. Kiedy jesteśmy w perfumerii powinniśmy raczej ograniczyć ilość testowanych perfum. Warto zwrócić uwagę iż po trzecim czy czwartym zapachu nasz nos przestanie odpowiednio rozpoznawać zapach, dlatego też zbyt długie testowanie perfum może być po prostu mylące. Naturalnie możemy znaleźć zapachy na różne okazje, może być to zapach, który będziemy nosić na co dzień, inny zapach możemy wybrać na bardziej oficjalne okazje, może byś to spotkanie, randka. Z pewnością każdy mężczyzna znajdzie obecnie zapach perfum czy wody kolońskiej, który najbardziej będzie mu odpowiadał. Bardzo ciekawą kompozycją zapachową są perfumy Bleu De Chanel, jest to znana marka, która słynie z perfum dla kobiet, jednak posiada również bardzo interesującą ofertę zapachów dla mężczyzn. W tym zapachu z pewnością wyczujemy gałkę muszkatołową, drzewo sandałowe, jaśmin, miętę czy też kadzidło. Oczywiście są to perfumy wyjątkowe, o niespotykanej kompozycji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here